▄▐پرسپولیسـ نیوز ( کانون هواداران ارتش سرخ )▌▄

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
_AmIrALI_
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: پایتخت طبیعت"یاسوج"
تشکر کرده: 2430 دفعه
تماس:

Re: ▄▐پرسپولیسـ نیوز ( کانون هواداران ارتش سرخ )▌▄

پست توسط _AmIrALI_ »

تصویر

نمایه کاربر
HIDDEN4547
کاربر استاد
کاربر استاد
محل اقامت: ﮦℓﮧﮩﮨℓﮦℓﮧﮨℓﮧﮨℓﮦﮧﮨℓﮦ
تشکر کرده: 4104 دفعه

پست توسط HIDDEN4547 »

[CENTER]لیســت خریــد پرسپولیسـ

1- سیــد مهدی رحمــتی

2- سیــد جلال حسینـ ی

3- دنــی آلــوس

4- قــاسم حــدادی فر-

5- رضــا قوچــان نــژاد/ نجــات

6- کریــم انصــاری فــردــ

7- محســن مسلمــان

گفتنـــی سـ میثــم حسینـ ـی و پیــام صــادقیــان که بخــاطر حمیــد درخشـــان ننهـ لیلی فصــل کــابوس وآر/بــار رآ گذرانــده بودنــد
به ترکیــب این تیــم بازگشتنـــد

لیســت خروجــی

تمــام بازیکــنــان بهـ جــٌز

دلآورآنـــ

امیــد عالیشــاه

هــادی نوروزی

ممــد نوری

نورالهــی

کفشگــری

سوشــا

بنگــر

اومــانیــا

گــابریــل

بقیــه رفتنــــ

همچیــن برانکــو هم قول داد گــوه زیــادی نخــورهـ

و الا مــادرش را در سه سوت میگــان

با تشکــر روابط عمــومی باشگــاه فرهنگــی ورزشـــی پرسپولیـــس

[/CENTER]
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بــــــــــــــ توچه ــــــــــه
تشکر کرده: 180 دفعه
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

تسویه حساب؛ شرط اصلی پرسپولیسی‌ها برای تمدید قرارداد

تصویر

پرسپولیس نیوز : بازیکنان پرسپولیس برای تمدید قرارداد خود با این باشگاه شرط گذاشتند.

در حالی که چند روزی از آغاز رسمی فصل نقل و انتقالات لیگ برتر گذشته اما باشگاه پرسپولیس فعلاً هیچ فعالیتی در این چند روزه نداشته است.

عدم وجود منابع مالی در باشگاه پرسپولیس باعث شده سران پرسپولیس در فصل نقل‌ و انتقالات فعالیتی نداشته باشند. باشگاه پرسپولیس در صدد است تا با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده و برای فصل بعد مدنظر برانکو هستند وارد مذاکره شو و قرارداد آنها را تمدید کند.

در این شرایط بازیکنانی که برای تمدید قرارداد مد نظر برانکو قرار دارند، اعلام کرده‌اند فقط در صورتی که طلب فصل پیش آنها از سوی باشگاه پرسپولیس کاملاً پرداخت شود حاضر به تمدید قرارداد خواهند بود.
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

عکس حرکت زشت دیگری از استقلالی ها/ بیک زاده چرا مهدی طارمی را این شکلی هل داد؟!

پرسپولیس نیوز : یکی از صحنه های عجیب تمرین جمعه تیم ملی بود، برخورد هاشم بیک زاده با مهدی طارمی بود.

مدافع چپ تیم ملی فصل پرفشاری را سپری کرد تلاش می کند تا از نظر بدنی آماده تر شود. ظاهرا بیک زاده فشار بیش از حدی روی خود ایجاد کرده و این مسئله گاهی به عصبانیت او منجر می شود. در تمرین روز جمعه تیم ملی، در بازی دستگرمی که کروش در هر طرف زمین سه تیر دروازه گذاشته بود، بیک زاده برخورد خشنی با مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس کرد. پس از گلزنی این بازیکن، مدافع استقلال از پشت او را هل داد که طارمی برخورد سفتی با تیر دروازه داشت و نزدیک بود آسیب ببیند. حتی اوسیانو که پشت تیردروازه ایستاده بود، می رفت که مصدوم شود. جالب اینجاست که طارمی پسر خوش اخلاق پرسپولیس هیچ واکنشی به این رفتار و برخورد نشان نداد و بیک زاده هم بدون آنکه از او عذرخواهی کند به طرف دیگری رفت.

تصویر
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

تقدیر از هواداران پرسپولیس در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا

تصویر

پرسپولیس نیوز : در مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تقدیر شد.

در ابتدای مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در شهر کوالالامپور برگزار شد مجری این برنامه با تقدیر از هواداران پرسپولیس اعلام کرد که بازی پرسپولیس و الهلال عربستان رکورد حضور هواداران در لیگ قهرمانان آسیا را شکسته است.

همچنین «داتو ویندسور جان» که جانشین الکس سوسی ژاپنی به عنوان دبیرکل موقت کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده است به نفت و هفت تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تبریک گفت.
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

اظهار رضایت پزشک معالج بنگر از روند درمانی این بازیکن

تصویر

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس امروز برای معاینه پای مصدومش به بیمارستان رفت که پزشک معالج او از روند درمانش اظهار رضایت کرد.

محسن بنگر مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که چند وقتی است با مصدومیت روبرو شده امروز همراه با دکتر میثم علی‌پور فیزیوتراپ باشگاه پرسپولیس به بیمارستان آتیه رفت تا از آخرین وضعیت مصدومیتش مطلع شود.

در این حضور دکتر رازی فوق‌تخصص و جراح ارتوپدی پس از معاینه پای بنگر از روند مصدومیت مدافع پرسپولیس ابراز خوشحالی کرد و اعلام داشت که با ادامه همین روند بنگر به زودی سلامتیش را به دست خواهد آورد و می‌تواند با رفع کامل مصدومیت برای پرسپولیس بازی کند.

گفتنی است بنگر چند روز پیش دوباره پایش را گچ گرفت اما با اظهارات امروز دکتر رازی به نظر می‌رسد این بازیکن بتواند با بهبودی کامل برای پرسپولیس به میدان برود.
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

عبدی: با برانکو طرف نیستم، با او همکارم

تصویر

پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: من و برانکو همکار هستیم و من با او طرف نیستم.

حسین عبدی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تلاش‌های مضاعف برای بهبودی باشگاه آغاز شده و در اولین فرصت با برانکو در خصوص برنامه‌های آینده تیم و مسائل مختلف نشست‌ خواهیم داشت.

وی درباره انتخاب کمیته فنی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در خصوص کمیته فنی مدیریت باشگاه تصمیم گیرنده است. طاهری سخت در تلاش است در این مدت کم خواسته‌های باشگاه را برآورده کند.

عبدی درباره اینکه گفته می‌شود او رابطه چندان خوبی با برانکو ندارد، تصریح کرد: در حال حاضر سخنگوی باشگاه هستم و با برانکو طرف نیستم. من و برانکو همکار هستیم و او سرمربی تیم است و من در جایگاه دیگری به باشگاه خدمت می‌کنم. همه باید دست به دست هم دهیم تا پرسپولیس به روز‌های خوبش برگردد. روزی هم که برانکو به ایران آمد و از روی سکوها بازی تیم را دید من روی نیمکت بودم و هیچ مشکلی بین ما بوجود نیامد. شرح وظایف در باشگاه تعریف شده و مطمئن باشید هر فردی کار خودش را انجام خواهد داد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی نشست خبری خواهد داشت، تاکید کرد: روز چهارشنبه دوستان خبرنگار از من سوالاتی داشتند که اعلام کردم برای اینکه یک حرف را چند بار تکرار نکنیم حتماً در جمع خبرنگاران حرف‌های کلی خود را خواهیم زد اما برخی دوستان فکر کردند ما قرار است فردای این روز نشست خبری بگذاریم. در حال حاضر اقدام خاصی در باشگاه پرسپولیس از سوی ما صورت نگرفته و هر وقت این اتفاق رخ داد حتماً در جمع دوستان خبرنگار به سوالات پاسخ می‌دهیم.
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

[CENTER] نژادفلاح: آرزو داشتم پرسپولیس را قهرمان کنم اما نشد / رفیق نیمه‌راه برانکو شدم [/CENTER]
[CENTER]تصویر[/CENTER]

پرسپولیس نیوز : قائم‌مقام سابق باشگاه پرسپولیس می‌گوید آرزو داشته پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کند.

محمدحسین نژاد فلاح درباره جدایی‌اش از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: در هر صورت هیات‌مدیره باید ترمیم می‌شد و وقتی این اتفاق رخ داد آنها حق داشتند که فرد جدیدی را برای اداره باشگاه انتخاب کنند. در نهایت وقتی آقای طاهری به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شدند، من دیگر صلاح ندانستم که بمانم. افرادی که به عنوان عضو هیات‌مدیره انتخاب شدند از تجربیات خوبی برخوردارند. جعفر کاشانی، علی‌اکبر طاهری و دکتر زادمهر پیش از این عضو هیات‌مدیره بوده‌اند و تیم را به خوبی می‌شناسند. حسین عبدی هم در فصل گذشته با پرسپولیس کار کرده و شناخت خوبی از تیم دارد. آقای گرشاسبی هم مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران هستند و می‌توانند کمک‌های خوبی به باشگاه کنند.

وی افزود: تغییر باید صورت می‌گرفت اما من اعتقاد دارم تغییرات مستمر در مدیریت خوب نیست. عدم ثبات مدیریت به سازمان یک باشگاه آسیب می‌زند. در هر صورت من برای هیات‌مدیره جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.

او در ادامه به دوران حضورش در پرسپولیس اشاره کرد و گفت: من برای موفقیت پرسپولیس تلاش‌های زیادی کردم. آرزو داشتم پرسپولیس را قهرمان کنم تا هواداران طعم واقعی قهرمانی را بچشند اما اتفاقاتی رخ داد که نتوانستم به این آرزو برسم. حتی من در این راه برانکو که یک مربی بزرگ است را به ایران آوردم و سعی داشتم با آوردن بازیکنان بزرگ به تیم، پرسپولیس واقعی را برای قهرمانی ببندم. حتی با سیدجلال حسینی هم توافق کردم که به پرسپولیس بیاید. با این حال قسمت نشد بمانم و پرسپولیس را قهرمان کنم. امیدوارم بر خلاف اتفاقاتی که در فصل گذشته رخ داد، در فصل آینده پرسپولیس روزهای آرامی را پشت سر بگذارد و تیم نتایج خوبی کسب کند. من به هیات‌مدیره توصیه کردم برانکو را نگه دارد زیرا او مربی خوب و بادانشی است و با پرسپولیس نیز قرارداد دارد.

نژادفلاح در پاسخ به این سوال که «شما بابت جدایی‌تان از باشگاه پرسپولیس از وزارت ورزش و شخص سجادی گله‌مند نیستید؟»، گفت: من آمده بودم تا بعد از مدت‌ها رویای هواداران را تحقق ببخشم. درست است که برخی رفتارها خوب نیست اما مهم این است که من شخصا با دیگران خوب رفتار کنم. زمانی که در جلسه هیات‌مدیره حاضر شدم، دکتر سجادی به من گفتند که برو و با قدرت به کارت ادامه بده. من هم دقایقی بعد جلسه را ترک کردم زیرا از نظر اخلاقی درست نبود که در جلسه باشم. می‌خواستم اعضای جدید هیات‌مدیره بدون حضور من در آرامش کامل تصمیم‌گیری کنند. به همین دلیل جلسه را ترک کردم و به باشگاه رفتم و کارم را با قدرت ادامه دادم. در آن لحظه از طریق تلفن با چند بازیکن هم تماس گرفتم و شخصا آنها را برای حضور در تمرین روز شنبه دعوت کردم اما در ادامه آقای طاهری با دفتر من تماس گرفت و گفت اگر در باشگاه هستی بمان تا ما بیاییم. وقتی هم به باشگاه رفتم به من گفتند که طاهری سرپرست باشگاه شده پس بنابراین دیگر صلاح ندیدم که در پرسپولیس بمانم.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که «در دوران مدیریتی شما بدهی به باشگاه تحمیل شد یا خیر؟»، گفت: یکی از افتخارات من این است که در دوران مدیریت من در باشگاه پرسپولیس هیچ‌گونه بدهی مالی بر جای نماند. یعنی من به غیر از قرارداد برانکو ایوانکوویچ هیچ‌گونه بار مالی را به باشگاه تحمیل نکردم. در فصل نقل و انتقالات هم با چند بازیکن برای حضور در پرسپولیس توافق کردم اما هیچ قراردادی میان ما امضا نشد. البته باید نکته‌ای را متذکر شوم و آن این است که تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس در مقطع زمانی خوبی رخ داد زیرا در حال حاضر که هیات‌مدیره جدید آمده‌ فصل نقل و انتقالات است و آنها می‌توانند تیم را خودشان ببندند و برای حضور در لیگ آماده کنند.

او در ادامه اضافه کرد: معتقدم در دوران مدیریتی من آرامش نسبی در باشگاه پرسپولیس ایجاد شد. من با تمام وجود سعی داشتم پرسپولیس را از انتهای جدول بالا بکشم. زمانی که من به پرسپولیس آمدم این تیم فقط سه امتیاز با انتهای جدول فاصله داشت و همه هواداران نگران سقوط تیم به لیگ یک بودند اما با تلاش‌هایی که انجام دادیم تیم را از انتهای جدول بالا آوردیم و همین طور در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج به مراتب خوبی گرفتیم. باید یادآور شوم در روزهایی که پرسپولیس قرار بود در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند خیلی‌ها فکر می‌کردند که در آسیا زنگ تفریح حریفانش می‌شود اما همگان دیدند که این‌گونه نشد و وقتی پرسپولیس در آزادی مقابل حریفان به میدان می‌رفت ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر می‌شد.

نژادفلاح درباره برانکو هم گفت: زمانی که او را به ایران آوردم با هم قول و قرار گذاشتیم که پرسپولیس را به قهرمانی برسانیم. از برانکو عذرخواهی می‌کنم که رفیق نیمه‌راه شدم و نتوانستم در کنارش بمانم. او باید بداند رفتن من دست خودم نبود.

قائم‌مقام سابق باشگاه پرسپولیس در پایان با تشکر از اسپانسرهای باشگاه در مدت حضورش، خاطرنشان کرد: در این مدت تنها درآمدهای باشگاه را به حساب بازیکنان واریز کردم و فکر می‌کنم حدود 70 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ام. در نهایت برای هیات‌مدیره جدید و باشگاه پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم پرسپولیس فصل آینده بهترین نتایج را کسب کند.
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

[CENTER] خطاب علی کریمی به چه کسی است؟/همیشه آدم قوی ها برنده نمی شوند!

علی کریمی پیامی را در اینستاگرام منتشر کرد.

علی کریمی با انتشار متنی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت:«نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد،بلکه دیر یا زود بردبا آن کسی است که بردن را باور دارد.»

تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
Graphic4rt
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط Graphic4rt »

[CENTER] عکس: مهارت حفظ 4 موبایل در یک دست علی دایی!

علی دایی نشان داده که مهارتش در مسائل شخصی زندگی اش کمتر از مهارتش در مستطیل سبز نیست.

تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
WOLF-F
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: اونجا
تشکر کرده: 479 دفعه

پست توسط WOLF-F »

تصویر
نمایه کاربر
Graphic4rt