منظور از نسل سوم خرید و فروش خودرو چیست؟

sramini
کاربر جدید
کاربر جدید
پست: 6
تاریخ عضویت: شنبه 12 مهر 1399, 11:39 am
تشکر شده: 1 دفعه

منظور از نسل سوم خرید و فروش خودرو چیست؟

پست توسط sramini »

بسیاری از دلالان بازار خودرو از این آشفته بازار به نفع خود استفاده می‌کنند و با شکار خریدارانی که اطلاعی از نحوه کارشناسی خودرو و قیمت‌های بازار ندارند، سودهای کلانی از آن می‌برند. در نتیجه به نظر می‌رسد که استفاده از روش سنتی خرید خودرو در بازار امروز چندان سودآور نباشد. طولانی شدن مدت زمان یافتن خودروی مناسب، وجود واسطه‌های فراوان، نبود کارشناسان متخصص و قابل اطمینان برای قیمت گذاری و مشکلات احتمالی در مراحل تغییر مالکیت خودرو از معایب روش سنتی برای خرید خودرو است. به خصوص که در بازار فعلی خودرو ممکن است با پولی که امروز می‌توانید یک خودروی مدل بالا بخرید، فردا مجبور به خرید خودرویی با چند مدل پایین‌تر شوید.
به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به اینکه عصر امروز عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات است، استفاده از تکنولوژی در خرید خودرو نیز می‌تواند به کمک شما بیاید.
حذف واسطه‌ها و کمک گرفتن از تیم متخصص جهت قیمت گذاری منصفانه بر روی خودروها و همراهی در تمام مراحل خرید یا فروش خودرو با مشتری، خلاصه ای از نسل سوم خرید و فروش خودرو است.
با ثبت درخواست خرید خودرو در سایت های مربوطه می‌توانید مشخصات خودروی موردنظر، بودجه و شهر محل سکونت خود را ثبت کنید و از متخصصان برای خرید خودرو کمک بگیرید.


نمایه کاربر
abolfazledoosti
کاربر جدید
کاربر جدید
پست: 166
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 12 فروردین 1399, 3:42 pm
تشکر کرده: 99 دفعه
تشکر شده: 64 دفعه
تماس:

منظور از نسل سوم خرید و فروش خودرو چیست؟

پست توسط abolfazledoosti »

مشکل ما نداشتن پولشه - اگر نه که موقعیت خوبیه
تمام شعرهایی که سرودم در سایت
www.soroodehayeman.blogfa.com
موضوع جدید ارسال پست