๑۩۞۩๑کانون هواداران استقلال๑۩۞۩๑با مدیریت استقلالی ها

نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
محل اقامت: شهر میراث های ماندگار
تشکر کرده: 3087 دفعه

๑۩۞۩๑کانون هواداران استقلال๑۩۞۩๑با مدیریت استقلالی ها

پست توسط dadashi-m »

[CENTER] تصویر
تصویر
[COLOR=#00000]با سلام خدمت دوستان و عزیزان ...

این تاپیک واسه سومین بار داره راه اندازی میشه که

ایشالا ایندفه قفل یا گم و گور نشه و بتونه مثل همیشه

شما هوداران متعصب استقلالی رو با خبر ها و عکس هایی

که درونش جا میگیره رو خوشحال کنه و از دوستان استقلالی

خواهش دارم برای اینکه این تاپیک موفق باشه همه کمک کنن
[/COLOR][COLOR=#00000]
خیلی مخلصم
[/COLOR][COLOR=#00000]

یک توضیح کوچیک از استقلال

[/COLOR]

[COLOR=#00000]تیم استقلال تهران (تاج) در 4 مهر 1324 یعنی 68 سال پیش با نام دوچرخه سواران تاسیس شد .

و پرافتخارترین تیم ایران در آسیاست ، ضمن اینکه طبق آخرین رده بندی سایت تاریخ و آمار فوتبال
[/COLOR]

[COLOR=#00000][COLOR=#00000][COLOR=#00000]استقلال در رده ی 68 جهان قرار گرفته ...استقلال پرافتخارترین تیم در جام حذفی ایران است و همچنین

در
[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#00000][COLOR=#00000]جمع کل امتیازهای تمام دوره های لیگ برتر بالاترین امتیاز را دارد

[/COLOR][/COLOR]
تصویر[/CENTER][CENTER]
تصویر
تصویر[/CENTER]

نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور
محل اقامت: طهرون
تشکر کرده: 5 دفعه

Re: ๑۩۞۩๑کانون هواداران استقلال๑۩۞۩๑

پست توسط saghi00 »

چرت وپرت زیاد میگی عزیزم باید دومرتبه ببرمت دکتر تصویر

تصویر
تقلب کارتصویر
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

تصویر
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

جالب بود ممنون تصویرتصویر

راستی کاربریت باز شدتصویر
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خیلی هم چرت بودتصویر
[HIGHLIGHT=#dfdfdf]و پرافتخارترین تیم ایران در آسیاست[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#dfdfdf]این حرفتو نشنیده موگوروم[/HIGHLIGHT]
نمایه کاربر
nazmary
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
محل اقامت: همینجایی که سکونت دارم
تشکر کرده: 849 دفعه
تماس:

پست توسط nazmary »

[CENTER]
تصویرزنده باد استقلال کبیر تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

nazmary نوشته شده:[CENTER]
تصویرزنده باد استقلال کبیر تصویر
[/CENTER]

خخخخخخخخخخ

چی استقلال چی؟؟/تصویر
تصویر
نمایه کاربر
nazmary
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
تماس:

پست توسط nazmary »

تصویر
نمایه کاربر
nazmary
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
تماس:

پست توسط nazmary »

از آغاز افتتاح سایت، هر تاپیکی که زدیم لنگیا ریختن تووش.. تصویر
واین قصه دامه دارد.... تصویر
نمایه کاربر
_Tiam_
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
محل اقامت: قـلب عـاغـآمون : )‌
تشکر کرده: 1228 دفعه

پست توسط _Tiam_ »

تصویر
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

nazmary نوشته شده:تصویر

این که نمیارهتصویر
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

ببچقید اوارد تصویر

شرمنده حوصله بحث کردن ندارم اونقد تو تاپیک خودم بادانیال بحث کردم که دیگه زبونم مو دراوارد تصویر

اصن شوما راس میگیتصویر
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]ساغر این تاپیکو بیخیال شو جای چت روم کردن نیست تا اعصابم بهم نریخته بیا چت روم تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]داداش سیا از استقلال جدا شد
تصویر
سیاوش اکبرپور با امضای قراردادی یک ساله به تیم فوتبال پدیده پیوست.

به گزارش افکارنیوز؛ اکبرپور که امسال در لیست امیر قلعه نویی قرار نداشت پس از توافق با پدیده مشهد قراردادی یک ساله را با این تیم به امضا رساند.
سیاوش در حالی با پدیده به توافق رسیده است که رضا عنایتی هم دیگر مهاجم این تیم خراسانی است و آنها زوج خط حمله سال های نه چندان دور استقلال را این بار در این تیم مشهدی تشکیل داده اند.
[/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]واکنش قلعه نوعی به درخشش جوانان استقلال در ارددوی ترکیه
تصویر
امیر قلعه نویی با وجود شکست استقلال برابر بورسا اسپور از بازی جوانان تیمش رضایت داشت
به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاين؛ تيم فوتبال استقلال كه در راه آماده سازي براي ليگ برتر چهاردم در تركيه اردو زده است، روز گذشته در ديداري تداركاني به مصاف تيم بورسا اسپور اين كشور رفت كه در نهايت آبي پوشان تهراني با نتيجه 2 بر صفر مغلوب حريف خود شدند. هر چند كه اشتباهات داوري هم در رقم خوردن اين نتيجه بي تاثير نبود. در اين بازي امير قلعه نويي تركيبي از بازيكنان جوان و تازه وارد تيمش را راهي ميدان كرد. يكي از اين بازيكنان محمد خليلي بازيكن اميدهاي استقلال بود كه در پست دفاع چپ به ميدان رفت و نمايش خوبي را از خود به اجرا گذاشت. پستي كه استقلال مدت هاست در آن مشكل دارد و حالا هواداران اين تيم مي توانند اميدوار باشند كه در سالهاي آينده خليلي اين جناح را تضمين كند. ديگر بازيكن جوان استقلال كه در اين مسابقه خوش درخشيد علي رمضاني بود. اين هافبك در جريان مسابقه براي گلزني تلاش زيادي كرد كه يكبار شوت دیدنی او به تیرک خورد و راهی به دروازه پیدا نکرد. در پايان اين بازي امير قلعه نويي كه از نمايش خوب جوانان تيمش راضي به نظر مي رسيد، گفت: «اين بازي دوستانه هر چه براي ما نداشت، باعث شد كه به اين دو تا بچه خيلي اميدوار شوم!»
ديگر نكته جالب اين بازي حضور علي دايي، منصور ابراهيم زاده، رضا حقيقي و پيام صادقيان در ورزشگاه بود كه از نزديك بازي آبي پوشان را تماشا كردند.[/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]جباری به مصاف هانوفر آلمان می‌رود
تصویر
تیم فوتبال الاهلی قطر در دیداری تدراکاتی به مصاف تیم هانوفر آلمان خواهد رفت.

به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال الاهلی قطر در ادامه تمرینات آماده سازی خود برای فصل آینده لیگ ستارگان قطر قصد دارد در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم هانوفر آلمان برود. این مسابقه اواخر ماه جاری (جولای) برگزار می‌شود ولی محل برگزاری آن اعلام نشده است.
میلان ماچالا سرمربی الاهلی با حضور در قطر قصد دارد تمرینات تیمش را آغاز کند. بخش نخست تمرینات الاهلی روی برنامه های بدنسازی و رساندن بازیکنان به آمادگی جسمانی تمرکز خواهد داشت.
مجتبی جباری بازیکن ایرانی تیم الاهلی فصل آینده هم در این تیم بازی خواهد کرد.
[/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]دین محمدی:اگر آندو و حیدری از استقلال بروند جوانان باید جایشان را پر کنند

تصویر
قرارداد آندو و حیدری تمام شده و حالا این بازیکنان باید در مورد تیم آینده ی خود تصمیم گیری کنند.
سیروس دین محمدی در گفتگو با خبرنگار نامه نیوز در خصوص وضعیت باشگاه استقلال در نقل و انتقالات اظهار داشت: استقلال بازیکنان خوبی جذب کرده است. امید ابراهیمی، کریمیان و دیگر بازیکنانی که جذب شده اند از لحاظ فنی قابل قبول هستند ضمن اینکه چند بازیکن زیر بیست و سه سال خوب هم جذب استقلال شده اند.
وی در خصوص جدایی احتمالی آندو و حیدری از جمع آبی پوشان گفت: قرارداد این دو بازیکن تمام شده و حالا این بازیکنان هستند که در مورد تیم آینده ی خود تصمیم می گیریند. در صورتی که بازیکنان بزرگی همچون آندو و حیدری از استقلال جدا شوند بازیکنان جوان تر باید تلاش بیشتری کنند و جای خالی ملی پوشان را پر کنند.
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد نقاط ضعف و قدرت تیم استقلال افزود: تا قبل از آغاز مسابقات لیگ نمی توان در این مورد صحبت کرد. در بازی های دوستانه ای که قبل از شروع لیگ انجام می شود مربی به ضعف و قدرت تیم پی می برد ولی در حال حاضر برای پی بردن به نقاط ضعف و قدرت تیم کمی زود است.
دین محمدی در پاسخ به این سوال که جدایی رحمتی که چندین سال دروازه بان اول استقلال بوده مشکل ساز نخواهد شد: رحمتی گلر خوبی برای استقلال بود ولی فروزان هم دروازه بان خوبی است و استقلالی ها از او شناخت دارند. فروزان فصل گذشته آماده بود ولی از دروازه بان برزیلی تیم شناختی ندارم.
وی در خصوص شرط هایی که رحمتی برای ماندن در استقلال داشت، از جمله تصمیم گیری در مورد مربی دروازه بان ها، گفت: من هم این صحبت ها را شنیده بودم ولی در این مورد سرمربی و کادر فنی تیم تصمیم گیری می کنند نه بازیکن
دین محمدی در مورد عملکرد افشارزاده افزود: افشارزاده مدیر قابلی است و سالها در ورزش کشور مدیریت کرده است. امیدوارم استقلال با افشارزاده به موفقیت برسد و فصل خوبی در پیش رو داشته باشد.
بازیکن سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که از نظر او چه تیمی قهرمان جام جهانی خواهد شد، عنوان داشت: از ابتدای جام گفته بودم که آلمان و هلند به فینال خواهند رفت که البته به جای هلند، آرژانتین به فینال رسید. به نظر بنده در نهایت آلمان آرژانتین را شکست می‌دهد و قهرمان می‌شود. برزیل تا چهار تیم برتر جام هم نباید می رسید و تیم منسجمی نداشت که به آن شکل از آلمان شکست خورد.
دین محمدی در پاسخ به این موضوع که تیم ملی ایران در صورتی که با آلمان رو در رو می شد می توانست بازی بهتری نسبت به برزیل ارائه کند اظهار داشت: به هر حال شرایط هر بازی فرق می کند و نمی توان بازی ها از قبل پیش بینی کرد. تیم ما مقابل آرژانتین عالی بازی کرد و آرژانتینی ها همه ی تیم ها را با اختلاف یک گل برده اند. آن هم به این دلیل بوده که مسی را در ترکیب داشته اند.[/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]حیدری در دفتر نظری جویباری

تصویر

خسرو حیدری که از هوفینهایم آلمان پیشنهاد جدی دارد،اکنون در دفتر علی نظری جویباری برای تمدید قرارداد به سر می‌برد!
[CENTER]بانک ورزش : خسرو حیدری در رسانه‌ها عنوان کرده بود هرگز با مسوولین استقلال مذاکره‌ای نداشته و برای ادامه فوتبالش به آلمان خواهد رفت. حالا او که از هوفن‌هایم آلمان پیشنهاد جدی دارد و این پیشنهاد را خودش رسانه‌ای کرد، اکنون برای تمدید قرارداد در دفتر علی نظری جویباری به سر می‌برد![/CENTER][CENTER]برخلاف آنچه حیدری مدعی آن است که هیچ مذاکره رسمی با استقلالی‌ها نداشته، وی روز گذشته هم از ساعت 15 تا 18 در دفتر علی نظری جویباری حضور پیدا کرده و برای تمدید قرارداد با معاون افشارزاده جلسه برگزار کرده است. حیدری در حال حاضر هم در دفتر علی نظری جویباری است و گفته می‌شود احتمال تمدید قراردادش زیاد است.[/CENTER][/CENTER]
نمایه کاربر
saghi00
کاربر آماتور
کاربر آماتور

پست توسط saghi00 »

تصویر
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]ابراز رضایت کریمیان از جو تیم استقلال

تصویر

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: قلعه‌نویی بازیکنان را جمع کرد و مثالی برای ما زد چون هدفش ایجاد یکدلی در تیم است.
، مهدی کریمیان هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص اردوی استقلال در کشور ترکیه حضورش در کنار دیگر بازیکنان و همچنین مباحث مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد.
[CENTER]
* ابتدا از ترکیه و بازی دوستانه ای که برگزار کردید شروع کنیم...

ما به اینجا آمده‌ایم که بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم و از لحاظ بدنی به شرایط ایده‌آل برسیم. دیروز هم که یک بازی دوستانه انجام دادیم که البته من از نیمه دوم وارد زمین شدم.فکر می‌کنم کادر فنی شناخت خوبی از نفرتی که در اختیار دارد پیدا کرد. نتیجه هم در بازی‌های دوستانه مهم نیست.

*شرایط امسال استقلال را چطور پیش بینی می‌کنی؟

به موفقیت امید زیادی دارم. تیم تمرینات خود را طبق برنامه انجام می‌دهد و بازیکنان در حال حاضر وضعیت خوبی دارند. امیدوارم همه ملی پوشان هم قراردادهای خود را تمدید کنند تا با قدرت بیشتری در مسابقات حاضر شوم و بتوانیم یک جام بگیریم.

*از جام جهانی بگو. بازی‌های جام جهانی را تماشا کردی؟

من اکثر بازی‌ها را دیدم بخصوص دیدارهای نیمه نهایی را که خیلی جذاب بود. فکر می‌کنم در این مراحل آخر بازی‌خوانی و مسائل تاکتیکی بیشتر نمود پیدا می‌کند و مثلا این گونه نیست که یک بازیکن بتواند سرنوشت یک تیم را رقم بزند. مثلا پرتغال با کریس رونالدو کاری انجام نداد ولی از سوی دیگر آلمان با کار تاکتیکی به فینال رسید. آرژانتین هم همین طور. دیگر بحث فوتبال زیبا نیست و کار گروهی حرف اول را می‌زند.

* فکر می‌کنی چه تیمی قهرمان می‌شود؟

ما که هر چه نظر دادیم برعکس شد (باخنده) ولی فکر می‌کنم آلمان قهرمان شود البته می‌گویم آلمان که آرژانتین قهرمان شود با اینکه می‌گویند برزیلی‌ها با آرژانتینی‌ها خوب نیستند ولی من دوست دارم یک تیم از آمریکای جنوبی قهرمان شود.

* در اولین تمرین استقلال با حضور قلعه‌نویی وی به از خودگذشتگی بازیکنان مثل توماس مولر اشاره کرده بود و از بازیکنان استقلال می‌خواست این رفتار را الگو کند. به نظر تو چرا قلعه‌نویی چنین صحبتی کرد؟

فکر می‌کنم او می‌خواست یکدلی در استقلال را نشان دهد و منظورش این بود که هدف همه موفقیت تیم است. هدف آقای قلعه‌نویی از گفتن این جمله منافع تیم بود و اینکه اگر یک تیم موفق شود همه موفق می‌شوند. او می‌خواست این منظور را به همه برساند.

*امسال مهره‌هایی مثل مبعلی و ساموئل از استقلال جدا شدند و هنوز هم تکلیف تیموریان مشخص نیست. به نظرت با نفراتی که ماندند و اضافه شدند ترافیک در این خط وجود ندارد.

بازیکنانی که از استقلال رفتند بازیکنان بزرگی بودند و بازیکنانی که به این تیم جذب شدند هم همین طور. ولی من باید به نکته‌ای اشاره کنم ما در هر تیمی که بازی کردیم آن تیم مدعی بود و اتفاقا یک تیمی که می‌خواهد قهرمان شود و در سطح اول باشد باید در خطوطش ترافیک داشته باشد. امسال لیگ 30 هفته طول می‌کشد و جام حذفی هم در پیش است. ترافیک در خط هافبک استقلال خیلی هم بد نیست و از طرفی می‌تواند جنبه مثبت داشته باشد.

* بازی تدارکاتی در کشور ترکیه چقدر روی کار شما تاثیرگذار است و می‌تواند برای هماهنگی مفید باشد؟

اول از همه بگویم که اکثر تیم‌های ایرانی به کشور ترکیه آمدند و نمی‌دانم چرا ما در کشور خودمان از این کمپ‌ها نمی‌سازیم. امیدوارم که شرایطی پیش بیاید ما در شهرهای خوش و آب هوای خودمان چنین کمپ‌هایی داشته باشیم. فکر می‌کنم این مسابقات به خصوص دیدارهای دوستانه مثل بازی دیروز در روند ما تاثیرگذار است و می‌تواند محک خوبی برای کادر فنی و سایر بازیکنان باشد هر چند نتیجه آن اصلا مهم نیست.
[/CENTER][/CENTER]
نمایه کاربر
dadashi-m
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست توسط dadashi-m »

[CENTER]فخرالدینی:بازی در استقلال آرزوی هر کسی است

تصویر

ها‌فبک راست استقلال ضمن ارزیابی مثبت از اردوی ترکیه می‌گوید از این که برای نخستین بار پیراهن استقلال را به تن کرده‌ بسیار خوشحال است.
به گزارشنامه نیوز به نقل از ایسنا،میلاد فخرالدینی درباره اردوی تیمش در ترکیه، اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم و تمریناتی که این روزها پشت سر می گذاریم بهترین تمرینات هفت، هشت سال اخیر فوتبالی من است. به لحاظ امکانات و سایر موارد وضعیتمان ایده‌آل است و همه آماده نمایش خوب در رقابت‌های لیگ برتر هستیم.
او درباره بازی روز گذشته (جمعه) تیمش برابر بورسیا اسپور، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی را برابر آنها ارائه دادیم، اما داور خیلی ضعیف بود و با سوت‌های اشتباهش باعث شکستمان شد. اگر داوری وضعیت بهتری داشت مطمئن باشید این تیم را به راحتی می بردیم.
ها‌فبک راست استقلال اضافه کرد: البته برد و باخت در این بازی‌ها مهم نیست. مهم نحوه آماده سازی تیم است و در حال حاضر ما اردوی بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم و می‌خواهیم هماهنگ‌تر از قبل باشیم، چون در دوران بدنسازی هستیم، شاید کمی به لحاظ فنی افت کنیم. اما بازیکنان می‌خواهند روز به روز بهتر شوند تا مثمرثمر باشند.
او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اولین بازی که برای استقلال انجام داده است، چیست؟ عنوان کرد: استقلال تیم بزرگی است و هر کسی آرزو دارد در آن به میدان برود. خوشحالم که اولین بازی‌ام را برای این تیم انجام دادم و امیدوارم در رقابت‌های لیگ برتر به استقلال کمک کنم.[/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست