sample11
sample11
sample11
sample11
sample11

جنجال‌های آلبوم «اسمش عشقه» با بیانیه رسمی خانواده مرتضی پاشایی وارد فاز جدیدی شد
سرنوشت این قصه به کجا می رسد؟!
انتشار آلبوم آخر «مرتضی پاشایی» با جودی که در ماه‌های گذشته بارها و بارها برای آن تاریخ انتشار اعلام شده بود، همچنان در هاله‌ای از ابهام است و گفتگوهای اطرافیان این خواننده درباره مالکیت مادی و معنوی این اثر باعث شد خانواده پاشایی نیز سرانجام واکنش نشان دهند و در بیانیه‌ای رسمی، پاسخ تند و تیزی به اطرافیان و همکاران مرتضی پاشایی بدهند. …
بیشتر در ادامه مطلب …

جنجال‌های آلبوم اسمش عشقه مرتضی پاشایی وارد فاز جدیدی شدسرنوشت این قصه به کجا می‌رسد؟
جنجال‌های آلبوم «اسمش عشقه» با بیانیه رسمی خانواده مرتضی پاشایی وارد فاز جدیدی شد
انتشار آلبوم آخر «مرتضی پاشایی» با وجودی که در ماه‌های گذشته بارها و بارها برای آن تاریخ انتشار اعلام شده بود، همچنان در هاله‌ای از ابهام است و گفتگوهای اطرافیان این خواننده درباره مالکیت مادی و معنوی این اثر باعث شد خانواده پاشایی نیز سرانجام واکنش نشان دهند و در بیانیه‌ای رسمی، پاسخ تند و تیزی به اطرافیان و همکاران مرتضی پاشایی بدهند.

پس از اینکه «مهدی کرد» مدیر برنامه‌ها و تهیه‌کننده کنسرت‌ها و آلبوم‌های مرتضی پاشایی، امتیاز آخرین آلبوم این خواننده را از آن خود دانست و اعلام کرد که طبق قانون حقوق مادی و معنوی این اثر متلعق به اوست، خانواده پاشایی در بیانیه‌ای رسمی پاسخ این ادعا را دادند تا حاشیه‌ها و جنجال‌های این آلبوم وارد فاز جدیدی شود.

  • * مهدی کُرد: آلبوم را به احترام مردم به رایگان توزیع خواهم کرد

«مهدی کُرد» چندی پیش در گفتگویی اعلام کرده بود: «تمام امتیازهای مادی و معنوی آلبوم «اسمش عشقه» به صورت قانونی به نام من است. مرتضی پاشایی همه هزینه‌های این آلبوم بابت این آلبوم را از من دریافت کرده و اسناد رسمی آن نیز موجود است. پس از فوت این خواننده هم رقم قابل توجهی از سوی شخص من به خانواده پاشایی پرداخت شده که به قولی حساب مرتضی صاف شده باشد. آلبوم «اسمش عشقه» این روزها زمینه‌ساز برخی سوءتفاهم‌ها در جامعه شده است. این ذهنیت راه افتاده که ما از آنجایی که می‌دانیم این آلبوم فروش فوق‌العاده‌ای خواهد داشت، دندان طمع تیز کرده‌ایم و نگاه مالی به این اثر داریم. من امروز حسابم را با خودم تسویه کرده‌ام و رو‌به‌روی شما نشسته‌ام. تصمیم نهایی را گرفته‌ام و می‌خواهم بخاطر مرتضی و اینکه عزت‌اش در بین مردم حفظ شود، این اثر به صورت رایگان در بین مردم توزیع شود. این یک تصمیم گروهی است و همه تیم این آلبوم متفق‌القول به این نتیجه رسیده‌ایم که برای اینکه عزت و جایگاه مرتضی بین مردم باید به صورت ویژه‌ای حفظ شود، از حقوق قانونی خود کوتاه آمده و آلبوم را به رایگان توزیع کنیم. این آلبوم به هفتاد میلیون ایرانی تعلق دارد.»

  • * پدر مرتضی پاشایی: آنها که ادعای سهم‌خواهی از این آلبوم دارند، بدانند که ادعای آنان فاقد وجاهت قانونی است

انتشار این صحبت‌ها از سوی مدیربرنامه‌ها و تهیه‌کننده مرتضی پاشایی باعث شد خانواده این خواننده در بیانیه‌ای رسمی، پاسخ تند و تیزی را در رسانه‌ها منتشر کنند تا به نوعی حاشیه‌های این آلبوم بیشتر و بیشتر شود.

در این بیانیه که از زبان «ناصر پاشایی» (پدر مرتضی) منتشر شده، آمده است:

«مسائلی از سوی برخی از افراد مطرح گردید که سوالاتی در ذهن بعضی از هواداران آن مرحوم به وجود آورده است. لذا به منظور تنویر افکار عمومی، لازم است به برخی از شبهات پاسخ صریح و روشنی داده شود. هنگامی که مرتضی به دیار حق شتافت، شرایط خاصی در جامعه به وجود آمد که می‌بایست با تدبیر و تدبر لازم، اوضاع و شرایط مربوطه تحت یک مدیریت دقیق قرار می‌گرفت. به همین دلیل بنده به همراه برادرم و با مساعدت بی‌دریغ همه دستگاه‌ها و مسئولین کشور و همکاری و همراهی مردم شریف کشورمان، اوضاع را تحت نظارت و کنترل قرار داده و به لطف الهی همه مراسم با نظم و زیبایی تمام برگزار شد. پس از آن، عده‌ای از افراد با مقاصد مادی اما تحت پوشش اهداف هنری و فرهنگی قصد آن داشتند و دارند که از اعتبار هنری فرزند فقیدم به نفع فردی و گروهی خود بهره‌برداری نمایند.

البته بدیهی است که در هر کشوری که یک چهره هنری دار فانی را وداع می‌کند، عده‌ای در صدد آن برمی‌آیند که به گونه خود را به آثار آن چهره هنری نزدیک نموده و از این راه به اهداف مادی خود دست یابند. با توجه به اینکه حقوق مادی و معنوی آثار مرتضی پاشایی از نظر حقوقی و قانونی متعلق به وراث آن مرحوم یعنی پدر و مادر وی می‌باشد، همچنین با در نظر گرفتن مقاصد سودجویانه برخی از افراد، به منظور جلوگیری از این اهداف ناصواب، همچنین هدایت صحیح آثار به جا مانده از مرتضی، از برادرم منصور پاشایی خواستم که مسئولیت اداره این امور را به عهده بگیرد. اما متأسفانه عده‌ای از افراد با پوشش و نقاب متفاوت، سعی در ایجاد حاشیه و فضاسازی‌های مخرب علیه این خانواده نمودند.

همه اعضای این خانواده به گونه‌ای است که در امور مادی و مالی استغناء داشته و هیچ‌گونه چشم‌داشتی به اموال حرام و ناحق نداشته و این صفت را از پیر و بزرگ این خاندان، یعنی مرحوم کربلایی صفر پاشایی که از عاشقان و از مریدان اهل‌بیت بود، به ارث برده‌اند؛ اما متأسفانه عده‌ای از افراد، اهداف ناروای خود را به ما نسبت داده و با فرافکنی، سعی در تشویش اذهان عمومی داشته تا از طریق این جوسازی‌ها بتوانند به قول معروف کلاهی از این نمد برای خود بدوزند. مردم عزیز و جوانان هوشمند ما بدانند که مرتضی پاشایی در مورد واگذاری امتیاز تولید و پخش آخرین آلبوم به یادگار مانده از خود با هیچ فرد یا موسسه‌ای قراردادی منعقد نکرده و مالکیت مادی و معنوی این اثر هنری متعلق به خانواده وی می‌باشد.

کسانی که ادعای سهم‌خواهی و بعضاً شراکت در این آلبوم را دارند، می‌بایست بدانند که ادعای آنان فاقد وجاهت حقوقی و قانونی است. همه عوامل دخیل در تولید این آلبوم، حقوق مادی خود را گرفته، حتی بعضی از آنها بیش از مبالغ متعارف نیز دستمزد خود را دریافت کرده‌اند. در ادامه تصریح شده اما کسانی که مدعی‌اند امتیاز تولید و پخش این آلبوم متعلق به آنها می‌باشد، خودشان به خوبی می‌دانند که هیچ‌گونه قراردادی در این خصوص در اختیار ندارند. لیکن با این وجود ما حاضر شدیم امتیاز تولید و پخش این اثر را به همان افراد مدعی واگذار کنیم. اما متأسفانه در طی مذاکرات طولانی، ایشان شروط قرارداد را سخت‌تر و پیچیده‌تر نمودند. حتی با پذیرش بسیاری از این شروط توسط ما، باز هم از امضاء قرارداد استنکاف نموده و علیرغم پیگیری‌های مکرر از سوی ما، امضاء قرارداد را به تعویق می‌انداختند.

حال پس از آنکه این قرارداد با موسسه دیگری منعقد شد، با فضاسازی‌های غیراخلاقی، سعی در تشویش اذهان عمومی داشته و با مظلوم‌نمایی، خود را یار غار مرتضی معرفی نموده و اعضای خانواده را بیگانه جلوه می‌دهند! مرگ مرتضی داغی عظیم بر دل همه اعضای خانواده نهاد؛ به گونه‌ای که هنوز بعد از گذشت شش ماه از غم و اندوه فراق فرزند، شب‌ها خواب با چشمان‌مان بیگانه شده است؛ اما داغ تهمت‌ها و افتراها، آن هم از سوی رفیقان نارفیق جگرسوزتر است. باشد که قیامت نزدیک است و تراوزی عدل الهی دقیق.»

  • * مهرزاد امیرخانی: دیگر هیچ حقوق مادی‌ای از آلبوم مرتضی طلبکار نیستم

انتشار بیانیه تند و تیز خانواده پاشایی واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی از شب گذشته باعث شده است. «مهرزاد امیرخانی» که پیش از این در گفتگویی صریح جزئیاتی از پشت پرده عدم انتشار آلبوم آخر پاشایی را بازگو کرده بود، شب گذشته در صفحات شخصی‌اش اعلام کرد که بخاطر دوستداران این خواننده و مردم، دیگر هیچ ادعایی درباره حقوق مادی این آلبوم ندارد: ‌«از این لحظه اعلام می‌کنم [که] دیگر هیچ حقوق مادی و معنوی از آلبوم مرتضی پاشایی طلبکار نیستم و به تأخیر افتادن انتشار آلبوم هم هیچ ربطی دیگر به من ندارد.»

  • * آخرین آشوب

۲۳ آبان سال ۹۳ مرتضی پاشایی در بیمارستان بهمن تهران چشم از جهان فرو بست و در حالی که جامعه ایرانی تا بیش از ده روز به شدت تحت تأثیر این خبر و حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع این خواننده بود، آرام آرام حاشیه‌ها و اخبار ناراحت‌کننده‌ای درباره مستند زندگی و فوت این خواننده و آلبوم آخرش «اسمش عشقه» در رسانه‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی آغاز شد تا اینکه سرانجام با علنی شدن این تنش‌ها، شاهد اتفاقات ناراحت‌کننده کنونی هستیم که قطعاً دل دوستداران این خواننده را به درد آورده است.

پیش‌بینی می‌شود با اقدام قانونی همکاران و تهیه‌کننده قانونی این خواننده در مورد امتیاز آلبوم آخر پاشایی و واکنش تند و تیز خانواده این خواننده، جنجال‌های این آلبوم وارد حاشیه‌های جدی‌تری شود و با توجه به جایگاه اجتماعی‌ای که پاشایی در ماه‌های گذشته بین اهالی موسیقی و دوستداران این هنر کسب کرده، قطعاً این رویه به هیچ وجه مورد تأیید و پسند دوستداران این خواننده نخواهد بود و ادامه این روند تنها در جهت تخریب وجهه او در میان مردم پیش خواهد رفت.

 

هاست سنتر

جنجال‌های آلبوم اسمش عشقه مرتضی پاشایی وارد فاز جدیدی شد با کیفیت 320 و 128کد پخش آنلاین این موزیک برای وبلاگ و سایت شما

ارسال نظر
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام :
ایمیل :
نظر:
:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**
  [ بازگشت ]
Sajad401010@gmail.com
يكشنبه، 4 مرداد ماه، 1394
واقعا که
عسل
شنبه، 30 خرداد ماه، 1394

يادش بخير وروحش شاد اي كاش بود وخودش ب اين ماجراهها پايان ميداد اي كاش اي كاش خودش بود و ب اين جنجالها پايان  ميداد اي كاش  براي كساني ك از نبود حضور عزيزاني ك از دست دادن سو< استفاده ميكنند متسفم

 

شپره
شنبه، 23 خرداد ماه، 1394
به خدا قسم که خونوادش هم دارن مرتضی رو خراب میکنن. مرتضی خیلی مظلوم بود که هیشکی رو توی این دنیا نداشت. حتی مردم هم با کامنتهاشون زیر پستای مرتضی توی سایتا وقتی هنوز زنده بود میخواستن سرطان مرتضی رو شایعه جلوه بدن که مظلوم نمایی کرده تیتر روزنامه ها شده آدم زورش میاد که تموم زحمتا و بدبختیا و بیدار خوابی هارو مرتضی کشیده، حالا یکی امثالی مثل برادرش مصطفی داره از این فرصت استفاده میکنه تا خودشو با اسم داداش مرحومش بکشه بالا... الان این آهنگای ضعیفی که این چندوقت پخش شد رو کی توی نت گذاشت؟! همین داداشش و خونوادش بودن، وگرنه کی غیر از خانوادش به سیستم مرتضی دسترسی داره!!! اینکارارو میکنن تا مرتضی خراب بشه.. فقط متاسفم ا
نیوشا
يكشنبه، 17 خرداد ماه، 1394

جالبیش اینکه آدمایی هستن که اینو رو میخونن و نمیفهمن که خانواه پاشایی پول پرست کاملا

FARSHAD
شنبه، 16 خرداد ماه، 1394

برای خانواده جوانمرگ پاشایی متاسفم واقعا یاد مرتضی عزیز دل ادمو خار وچشموگریون میکنه خدا رو به حق امام زمان قسم میدم روحش رو شاد کنه خانواده محترم پاشایی بذار یادتون مثل مرتضی عزیز بزرگ باشه

amir
سه شنبه، 12 خرداد ماه، 1394
بابای مرتضی خیلییییییییییی چاپلوس و پول پرسته حیفه همچین خواننده ای که باباش همچین ادمی بود...............
مسعود
دوشنبه، 11 خرداد ماه، 1394

جالبه. به خاطر پول پدر حاظره پسرش که فوت کرده رو خراب بکنه. متاسف. توف به این دنیا

 

عماد
دوشنبه، 11 خرداد ماه، 1394
اینم یه جور امتحانه واسه همکاران و خانواده مرتضی
سارا
شنبه، 9 خرداد ماه، 1394

باباش و داداشش ابروی این خواننده محترم و بردن 

واقعا متاسفم

اسی
شنبه، 9 خرداد ماه، 1394

همه ی ما باید به مرتضی احترام گذاشت روحش شاد

اسمش قشنگه
شنبه، 9 خرداد ماه، 1394
بابا این دنیا همش پولکیه خانواده پاشایی وکرد و.... دیگه پیش کش
tam8
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394

میگم صداش خیلی تاثیر گذار بودااا... یادش به خیر....دنیا هم که هی میگذره

مریم
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394
آخرش همه باید بمیریم....پول چیزی نیست که باباش آبروی خودمونو بببريم ...تاسف داره
mohammad
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394

واقعا اه اه خاک تو سر داداش مرتضی

elahe
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394
واقعا دلیل اینکه سر پول دعوا میکنن چیه؟ دارن روح مرتضی رو با این کاراشون ازار میدن متاسفم براشون من نمیخوام قضاوت بیجا بکنم ولی مطمنن اقای کرد دنبال سوء استفاده از البوم نیست چیکار میخواد بکنه باهاش مثلا؟ مطمینن قصد بدی نداره خانواده ی مرتضی دنبال چیز دیگه ای هستن این نظرییه منه و امیدوارم غلط باشه چون فکر دیگه ای راجب خانواده ی مرتضی میکردم امیدوارم سرانجام بدی نداشته باشه.
mohammad
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394

متاسف خاک ...

سمیرا
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394

اقا بزار بگم اقای پاشایی جیبش خالیه اقای مهدی کرد و امیرخانی هم همین الان جو خیری گرفتشون هرچی هم اونا میگن پول ولی کرد میگه ثواب . خلاصه پول با جو ثواب قاطی شدن خوب کم پولی هم نیست!!!

حامد
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394
واقعا واسه خانواده مرحوم متاسفم.... اون از برادرشون که هنوز 7ام برادر جوونش نیومده خواننده شد اینم از جریانات این .... براشون متاسفم
rooholahabase@yahoo.com
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394
خیلی زشته سر پول دعوا کنن زشته روح مرتضی پاشایی بزرگ داره میلرزه دیگه به خدا خجالت بکشید البومشو پخش کنید خونواده مرتضی واقعا زشته از شما مرتضی داره میبینه 7 ماه گذشت از غم مرتضی ولی حداقل زحمتای مهدی کرد و مهرزاد امیر خانی را بیرون نندازید به خدا دست بردارید به امام زمان و به فاطمه زهرا دست بردارید
علی جوادیه
جمعه، 8 خرداد ماه، 1394

والا چی بگم این کارا دیگه چه کاریه.متاسفم

Amir
پنجشنبه، 7 خرداد ماه، 1394

باور کنین روح خود مرتضی هم ازین بابت ناراحته

قشنگ معلومه خانواده پاشایی هدف دیگری دارن وگرنه نه مهدی کرد و نه مهرزاد امیرخانی دنبال پول فروش این آلبوم نیستن...

مانیا
پنجشنبه، 7 خرداد ماه، 1394
اینجور که مشخصه مرتضی واسه پخش کار بامهدي کرد قرارداد نبسته وگرنه تا الان منتظر نميموند تا خونواده پاشايي دندون تیز کنن.بلفرض آلبوم شش میلیارد بفروشه!کل پولو صرف حمایت از بیماران سرطانی کنین که روح مرتضی هم شادتر باشه...ملتو این همه طرفدار مسخره دست خونواده پاشايي شدن.انگار تو موفقيتاش سهیم بودن که حالا تصمیم گیری،میکنن!!!
erfan
پنجشنبه، 7 خرداد ماه، 1394

خو بزارن رایگان باشه چی میشه این همه هوادار منتظرن باید ب فکر مردم باشن تا پول

محمد
پنجشنبه، 7 خرداد ماه، 1394
چی بگم فقط متاسفم

ورود

نام کاربری

رمز عبور


login

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

تبلیغات A4

ورود به سایت

نام کاربری

رمز عبور

کد امنیتی:
login

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .

تبلیغات A3

تبلیغات A5

 


برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: Tak3daFans@