شما اینجا هست:

نمی‌دانم فردوسی‌پور چه پدرکشتگی با من دارد ✔️ ❤️ (کیفیت اصلی)

1180 - نمی‌دانم فردوسی‌پور چه پدرکشتگی با من دارد ✔️
0
(0)

56310240111687701751 - نمی‌دانم فردوسی‌پور چه پدرکشتگی با من دارد ✔️

علیرضا نیکبخت‌واحدی مانند دفعات قبلی در دیدار برابر استقلال مورد فحاشی گروهی از تماشاگران قرار گرفت، موضوعی که حتی پیش از دیدار با استقلال در مورد ستاره شماره 47 استیل‌آذین پیش‌بینی می‌شد اما نیکبخت در مصاحبه‌ای جالب توجه جدا از تماشاگرانی که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند به عادل فردوسی‌پور نیز به جهت نحوه گزارشش حمله می‌کند برای مشاهده کامل خبر روی ادامه مطلب کلیک کنید

گویا از نحوه گزارش عادل فردوسی‌پور ناراحت شده‌ای؟

متأسفم که کسانی که تریبون دستشان است در فوتبال ایران هرکاری می‌خواهند انجام می‌دهند. من نمی‌دانم مجری برنامه 90 چه پدرکشتگی با من دارد که هرچیزی می‌خواهد راجع به من در گزارشش می‌گوید. فکر می‌کنم وقتی تریبون دست کسی می‌افتد هرچه به زبانش آمد نباید برای مردم بازگو کند.

 

فکر می‌کنی نقد فنی فردوسی‌پور در مورد تو هم درست نبود؟

واقعاً عادل فردوسی‌پور و برنامه‌اش را دوست دارم اما بعضی وقت‌ها حرف‌هایی می‌زند که نمی‌دانم باید راجع به اظهارنظرش چه بگویم. این آقا در گزارش برنامه‌اش می‌گوید من نفوذ نمی‌کنم اما نمی‌داند که من دفاع چپ بودم یا هافبک چپ. من در بازی از سوی سرمربی تیممان در پست دفاع چپ بازی کردم و اجازه نفوذ نداشتم، ضمن آنکه قسم می‌خورم تا حالا به این سرحالی نبودم،‌ فکر می‌کنم فردوسی‌پور باید به چشمانش وزنه ببندد تا قیاس و تحلیل درستی از وضعیت بازیکنان داشته باشد. نمی‌دانم چرا فردوسی‌پور دائم به من گیر می‌دهد. واقعاً زور دارد در گزارشی که میلیون‌ها نفر بیننده آن هستند، فردوسی‌پور هرچه خواست راجع به من بگوید و هیچ‌کس هم پیدا نشود که جلویش را بگیرد.

 

چرا در نیمه دوم تیمتان دچار افت فاحشی شد؟

در نیمه اول اگر کمک‌داور آن گل ما را قبول می‌کرد جریان بازی کاملاً فرق می‌کرد. فکر می‌کنم تیم ما از این جهت واقعاً لطمه دید.

 

اما تیم شما در نیمه دوم هیچ حرفی برای گفتن نداشت؟

گفتم که اگر آن گل درست ما قبول می‌شد جریان بازی کاملاً فرق می‌کرد اما در نیمه دوم ما واقعاً افتضاح بودیم، ضمن آنکه استقلالی‌ها به جهت ناکامی‌های قبلی‌شان مقابل ما انتحاری بازی کردند.

 

از بازی خودت راضی هستی؟

برای من نظر سرمربی تیم مهم است که فکر می‌کنم استیلی هم از کارم راضی بوده چون من آن چیزی را که مربی خواست اجرا کردم.

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد مورد فحاشی قرار گرفتی.

واقعاً نمی‌دانم چه بگویم، آقایان در بازی‌های قبلی از دقیقه 20 به بعد شروع به فحاشی می‌کردند،‌ این‌بار از دقیقه یک شروع به فحاشی کردند و هرچه می‌توانستند فحش نثار من کردند.

 

مثل اینکه گفته‌ای استقلالی‌ها نمک‌نشناس هستند؟

منظورم تمام استقلالی‌ها نبود، اما به جرأت می‌گویم آن کسانی که در ورزشگاه علیه من شعار دادند واقعاً نمک‌نشناس هستند، این موضوع شامل حال بیشتر استقلالی‌هایی بود که روز گذشته به ورزشگاه آمده بودند، بنابراین تکرار می‌کنم استقلالی‌های داخل ورزشگاه واقعاً نمک‌نشناس بودند چون در جاهای دیگر استقلالی‌ها همیشه به من لطف داشته‌اند

به این آهنگ امتیاز بده!

امتیاز 0 / 5. رای کل : 0

اولین نفری باش که به این آهنگ امتیاز میده!

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰