شما اینجا هست:

طرح‌هاي تعرفه جديد وايمكس ايرانسل اعلام شد ✔️ ❤️ (کیفیت اصلی)

1645 - طرح‌هاي تعرفه جديد وايمكس ايرانسل اعلام شد ✔️
0
(0)

همچنين استفاده از وايمكس ايرانسل با سرعت 512 كيلوبيت بر ثانيه و با طرح تعرفه پيشرفته، به همراه 45 گيگابايت ترافيك رايگان، 800 هزار ريال در ماه هزينه خواهد داشت

home users - طرح‌هاي تعرفه جديد وايمكس ايرانسل اعلام شد ✔️

جزئيات طرح‌هاي تعرفه جديد وايمكس ايرانسل اعلام شد…

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، با عرضه اين طرح هاي تعرفه جديد، مشتركين و متقاضيان استفاده از سرويس وايمكس ايرانسل، گزينه هاي بيشتري براي انتخاب طرح تعرفه متناسب با نياز خود خواهند داشت.

براساس اين گزارش، پيش از اين، طرح هاي تعرفه وايمكس ايرانسل براي سرعت هاي 128، 256 و 512 كيلوبيت بر ثانيه، در دو نوع "طرح تعرفه پايه " با ترافيك رايگان مشخص و "طرح تعرفه نامحدود " عرضه شده بود و اكنون "طرح تعرفه پيشرفته " با حجم ترافيك رايگان بيشتر نيز به مشتركين و متقاضيان عرضه مي‌شود.

بر پايه اين گزارش، هزينه آبونمان ماهيانه سرويس وايمكس ايرانسل با سرعت 128 كيلوبيت بر ثانيه، با طرح تعرفه "پيشرفته " به همراه 12 گيگابايت ترافيك رايگان، ماهيانه 30هزار تومان و اشتراك اين سرويس با سرعت 256 كيلوبيت بر ثانيه و با طرح تعرفه پيشرفته به همراه 20 گيگابيت ترافيك رايگان، 45 هزار تومان است.

همچنين استفاده از وايمكس ايرانسل با سرعت 512 كيلوبيت بر ثانيه و با طرح تعرفه پيشرفته، به همراه 45 گيگابايت ترافيك رايگان، 800 هزار ريال در ماه هزينه خواهد داشت.

از سوي ديگر تمامي كاربراني كه از تاريخ 21 فروردين تا 31 خردادماه 89، نسبت به اشتراك سرويس وايمكس ايرانسل اقدام كنند، مي توانند از 10 درصد تخفيف در هزينه اشتراك ماهيانه دوره آتي سرويس خود بهره‌مند شوند.

10 درصد تخفيف مذكور در حساب وايمكس كاربر ذخيره شده و از هزينه اشتراك ماه بعدي كاربران اعتباري كسر شده و يا در قبض دوره بعد كاربران دائمي منظور مي‌شود. همچنين كاربران وايمكس ايرانسل مي‌توانند از مبلغ تخفيف مذكور جهت خريد بسته افزايشي استفاده كنند.

براساس اين گزارش، در حال حاضر خدمات وايمكس ايرانسل با پهناي باند 64 كيلوبيت بر ثانيه تا دو مگابيت بر ثانيه بر اساس درخواست، در 10 شهر اصفهان، اهواز، تبريز، تهران، شيراز، كرج، مشهد مقدس، شهريار، شهر قدس و خميني شهر عرضه مي‌شود.

علاقه‌مندان براي كسب اطلاعات بيشتر با مركز تماس وايمكس ايرانسل به شماره تلفن 707 براي تماس از خط ايرانسل و 09377070000 براي تماس از ساير خطوط، تماس بگيرند.

به این آهنگ امتیاز بده!

امتیاز 0 / 5. رای کل : 0

اولین نفری باش که به این آهنگ امتیاز میده!

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰