شما اینجا هست:

زلزله تهران حتمي است اما كسي از زمان آن خبر ندارد ✔️ ❤️ (کیفیت اصلی)

1655 - زلزله تهران حتمي است اما كسي از زمان آن خبر ندارد ✔️
0
(0)

رئيس‌جمهور چند روز پيش به طور صريح از وقوع زلزله در تهران خبر داد بنابراين وقوع زلزله حتمي است./وقوع زلزله در تهران امري قطعي است/هيچ آماده باشي به هيچ دستگاهي براي در زمينه وقوع زلزله داده نشده است.

رئيس سازمان مديريت بحران كشورگفت: هيچ آماده باشي به هيچ دستگاهي در زمينه وقوع زلزله داده نشده است اما وقوع زلزله در تهران حتمي است و رئيس جمهوري نيز در سخنان خود اين موضوع را تاييد كرده است.

tehran 4 8 2 - زلزله تهران حتمي است اما كسي از زمان آن خبر ندارد ✔️
حسين باقري گفت: سازمان مديريت بحران به هيچ‌ يك از دستگاه‌هاي دولتي آماده‌باشي براي وقوع زلزله نداده است فقط در ايام نوروز مانوري برگزار شده كه براي آن زمان آماده‌باش اعلام شده بود كه دستگاه‌ها حاضر شدند و اقداماتي را كه براي مانور لازم بود انجام دادند.

او در پاسخ به اين سئوال كه شايعه شده است گسل‌هاي شمالي تهران دستخوش تغييراتي شده است كه احتمال وقوع زلزله را جدي‌تر مي‌كند، گفت: گسل‌هاي شمالي در حال تغيير هستند و اين موضوع مختص به زمان حاضر نيست و امري طبيعي به شمار مي‌رود در طي چند ماه گذشته نيز 100 زلزله در اطراف تهران به وقوع پيوسته است.

رئيس سازمان مديريت بحران تصريح كرد: وقوع زلزله در تهران امري قطعي است زيرا سه گسل در اطراف تهران وجود دارد اما اينكه زلزله كي مي‌آيد؟ چگونه مي‌آيد و با چه قدرتي، هيچ‌كس نمي‌داند.

باقري افزود: رئيس‌جمهور نيز چند روز پيش به طور صريح از وقوع زلزله در تهران خبر داد بنابراين وقوع زلزله حتمي است.

به این آهنگ امتیاز بده!

امتیاز 0 / 5. رای کل : 0

اولین نفری باش که به این آهنگ امتیاز میده!

نظرات

 • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
 • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 4 در حال بررسی : ۰

 • فاطی گفت:

  بهتر
  هرچه زود تر بیاد خلاص مون کنه!!

 • eilya3333 گفت:

  amir eno rast mige akhe kojaye donya didin ke betonan zelzelaro pishbini konan ke irane jahan 3vom betone :-:-:-

 • amirhossen گفت:

  خالی بندی اروپا با این همه پیشرفت علم فقط تونسته 30 ثانیه قبل از زلزله متوجه بشه بعد ایران از ماه ها قبل پیشبینی میکنه:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-