شما اینجا هست:

جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️ ❤️ (کیفیت اصلی)

896 - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️
0
(0)

TV1 - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️

جدول پخش برنامه های تلوزیونی ایران (شبکه یک ، شبکه دو ، شبکه سه ، شبکه تهران) در ایام محرم برای مشاهده روی ادامه مطلب کلیک کنید

 

 TV1 - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️

 

شبکه یک

 

مقتل خوانها و پرده خوانها از عاشورا می گویند :

گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه یک سیما ، با تولید ویژه برنامه ای 30 قسمتی ، به پوشش تصویری سوژه های محرم ، از جمله عزاداری ها در سطح شهرهای مختلف کشور و بالاخص تهران خواهد پرداخت .
به گزارش رسانه خبری شبکه یک سیما ، این ویژه برنامه توسط بهروز امانی نبی و در 30 قسمت 10 دقیقه ای تهیه می شود و همینک مراحل پیش تولید را طی می کند .
این ویژه برنامه از بخش های مختلفی همچون مستند ، سخنرانی ، مستندگزارشی و پلاتو تشکیل شده و محمد رضا مختاری ، تهیه بخش های آوا و نما ، محسن عظیمی نیا ، تهیه بخش های مقتل خوانی ، محمد باقر فاضل ، تهیه بخش های مربوط به روضه خوانی ، و بهروز امانی نبی نیز تهیه بخش های مستند و مداحی را بر عهده دارند.
در این ویژه برنامه 30 قسمتی ، هر شب یک روضه برگزیده سال های گذشته ، تصویرسازی
می شود ، ضمن اینکه نقش 10 شخصیت برجسته حماسه عاشورا نیز به صورت پرده خوانی روایت می گردد . پخش نماهنگ های کوتاه با تصاویر ، آثار گرافیکی و عکس نیز از دیگر بخش های این ویژه برنامه به شمار می رود .
گفتنی است در این ویژه برنامه ، غلامرضا حیدری ، اسماعیل اعتمادیان ، جعفر خسروانی منش و چند تن دیگر به عنوان کارگردان بخش های مختلف این برنامه حضور دارند و سعید خواجه نژاد و مصطفی خمسه نیز به عنوان تدوینگر ، گروه تولید را همراهی می کنند .

« این شبها » ، 10 شب میهمان عاشوراییان می شود :

ویژه برنامه زنده « این شب ها » ، از 27 آذرماه مصادف با اولین روز ماه محرم به مدت 10 شب ، موضوع عاشورا ، واقعه کربلا و نقش قیام حسینی در تاریخ اسلام را محور مباحث کارشناسی خود قرار می دهد .
به گزارش رسانه خبری شبکه یک سیما ، « این شب ها » که حاصل تلاش دو تهیه کننده گروه فرهنگ و معارف شبکه یک ، مجید نادری و شکیبانیا است ، اینبار با دعوت از کارشناسان مذهبی و اساتید حوزه و دانشگاه ، در صدد است تا از زاویه ای دیگر به واقعه کربلا بپردازد و فلسفه عاشورا را از منظر و دیدگاه کارشناسان مذهبی حاضر در این برنامه مورد کنکاش قرار دهد .
« این شب ها » که کارگردانی تلویزیونی آن بر عهده علیرضا فرحجود و کارگردانی هنری آن بر عهده مرتضی پایه شناس است ، از بخش های متنوعی همچون آیتم های مستند ، موسیقی ، نماهنگ ، گفتگو و مناجات تشکیل شده است.
گفتنی است ، این ویژه برنامه که اجرای آن را علی درستکار و کوروش علیانی بر عهده دارند ، در گروه فرهنگ و معارف شبکه یک تولید می شود و مرتضی پایه شناس نیز کارگردانی پرتابل آن را انجام می دهد .

پخش یک تله فیلم ایرانی در روز تاسوعا :

فیلم تلویزیونی « شب بارانی » به کارگردانی نادر مقدس ، روز تاسوعا به آنتن شبکه یک سپرده می شود .
به گزارش رسانه خبری شبکه یک سیما ، تله فیلم « شب بارانی » توسط افسانه منادی و به مدت 90 دقیقه برای گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک تهیه شده است .
این فیلم ، داستان مهدخت ، زن جوانی است که در بحبوحه ماه محرم ، بر اثر یک حادثه شوهرش را در یکی از روستاهای شمال از دست می دهد . او تلاش می کند تا بعد از مرگ شوهرش بطور مستقل زندگی خود را پیش ببرد ولی در این راه دچار مشکلاتی می شود .

 TV2 - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️

شبکه دو

 

برنامه مناسبتی «ز» و «ذکر محبوب» تهیه شده در گروه معارف اسلامی شبکه دو در ایام محرم از این شبکه پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، به گفته سیدمصطفی موسوی، تهیه کننده «سجده گاه عرش» با بیان این مطلب گفت: «موضوع اصلی این برنامه دنیاطلبی افرادی است که باعث شده اند امت رسول ا… تغییر منش دهند.»
مقتل خوانی یکی از آیتم های «سجده گاه عرش» است که در این بخش اشعار شعرای مقتل سرا مثل نیر تبریزی، عمان سامانی و محتشم کاشانی خوانده می شود.
بررسی سخنان حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و توصیه های مراجع عظام تقلید در رابطه با جلوگیری از بعضی انحرافات در مراسم عزاداری سالار شهیدان، گزارش از عزاداری شهرهای مختلف و گفتگو با کارشناسان مذهبی و هنرمندان عاشورایی از دیگر آیتمهای این برنامه است. این برنامه در 12 قسمت 60 دقیقه ای پخش می شود. رسالت بوذری و سیدمحمد سادات اخوی نیز مجریان این برنامه هستند.

همچنین «ذکر محبوب» به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی نیز برنامه مداحی در مدح سالار شهیدان است که به مدت 10 دقیقه در ایام محرم از شبکه دو پخش می شود.

 TV3 - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️

شبکه سه

 

 

سريال داستانی بانو :

از دوشنبه 30/9/88
هرشب- ساعت 20:45
نویسنده: نادر وحید
کارگردان:فرید سجادی

مردي شيكپوش بهمراه زني بنام " بانو " پس از بيست سال به شهري وارد مي شوند كه مشخص مي شود توسط جماعتي از مردمان همين شهر به بانو ستمي رفته است اكنون او جهت اعاده و گرفتن انتقام به شهرخود بارگشته است . در اين رهگذر اتفاقاتي بوقوع مي پيوندد كه شهرباني و مردم نيز در آن دخيل شده و …. در اين فيلم ، ماجراي كشف حجاب و جريان ممنوعيت مجالس مذهبي در دوران رضا خان مورد بررسي قرار ميگيرد .

پير غلامان امام حسين :

از جمعه (اول محرم)
هرشب-ساعت 18:00

کاری از گروه معارف اسلامي شبكه سه

فرهنگ سرخ فرهنگ پيشرو :

 

از جمعه (اول محرم)
هرشب-ساعت18:30

نینوا :

 

ازجمعه (اول محرم)
هر روز بصورت میان برنامه

آخرین منزل :

 

جمعه (اول محرم) ،هر روز-ساعت16:00
– این برنامه به معرفی سیر حرکت سیدالشهدا ، منازلی مانند «عقبه» ، «شراف» ، «ذوحسم» و….

 

سخنرانی مذهبی :

 

از جمعه (اول محرم)-هر روز –ساعت 6:30 و 14:00

سخنرانان:حجج الاسلام آقایان دکتر رفیعی ، انصاریان ، نقویان و پناهیان

 

شرح مختصر :
ضبط سخنراني ها و مراسمات مختلف از خطباء معروف در شهر قم و ديگر شهرها كه با هماهنگي و بنا به دستور مدير محترم گروه ضبط و پس از تدوين و اصلاح جهت پخش ارائه مي گردد.

مدیحه :

از جمعه (اول محرم)– هرشب بصورت میان برنامه

مداحی آقایان سید مهدی میرداماد،سعید حدادیان و محمود کریمی

شرح مختصر :
برنامه اي است با ساختار گرافيكي با مديحه سرائيهاي مداحان اهل بيت عصمت و طهارت ، حاج محمدرضا طاهري ، محمود كريمي ، حاج منصور ارضي و … برنامه مديحه شامل آيتم هاي ذيل مي باشد 1- آيتم مولودي يا مداحي به صورت گرافيكي به مدت 5 دقيقه 2- آيتم مدح يا روضه به صورت گرافيكي به مدت 5 دقيقه 3- آيتم مراسم عزاداري و يا مراسم جشن چهارده معصوم كه شب هر مناسبت ضبط مي شود به مدت 14 دقيقه

 

مسابقه همسران :

 

از جمعه (اول محرم)
هرشب- ساعت21:30
مسابقه علمی /اطلاعاتی همسران برای مناسبتهای مذهبی تولید شده است

 

توجه : پخش سریال مسافران از اول محرم قطع می شود .

 

 

 TVTehran - جدول پخش کامل ویژه برنامه های ماه محرم شبکه های صدا و سیما ✔️

شبکه تهران

 

"سريال شايد براي شما هم اتفاق بيافتد"،" قطره قطره مهتاب " بهمراه پير غلامان عشق ، محافل حسيني و سخنراني هاي مذهبي از جمله برنامه هايي هستند كه از روز جمعه اول ماه محرم از شبكه تهران پخش خواهند شد.
 

"شايد براي شما هم اتفاق بيافتد" مجموعه اي در 90 قسمت 30دقيقه اي به صورت اپيزوديك مي باشد كه 13 قسمت آن با موضوع ماه محرم از اول محرم با اپيزودهاي درنگ،مكافات ،شب شكار،سقوط،شب علي اصغر،زنگها،زماني ديگر،هيئت دار،بازگشت،سكوت،تاانتهاي خواب و… از گروه فيلم وسريال شبكه پخش خواهد شد.اين مجموعه نمايشي سعي دارد با نگاهي به زندگي روزمره واعمالي كه در طول روز انجام مي دهيم پيامهاي اخلاقي با مفاهيم مذهبي در زمينه روابط اجتماعي ،حق الناس ولزوم رعايت حقوق ديگران را به مخاطب خود ياد آوري نمايد.اين سريال هرشب ساعت 23.15 پخش خواهد شد.

برنامه "قطره قطره مهتاب" از جمعه اول محرم هر شب از ساعت22.30 الي 23.15 به مدت 45 دقيقه در قالبي تركيبي با حضور كارشناسان مذهبي به واقعه محرم خواهد پرداخت.اين برنامه كه اجراي آن را مجيد يراق بافان بر عهده دارد كاري ازگروه معارف شبكه مي باشد كه هر شب علاوه بر حضور كارشناسان مذهبي ميزبان هنرمندان در حوزه هاي مختلف هنري (سينما،تلويزيون، شعر،خوشنويسي و…)خواهد بود وبه آثار آنها در خصوص محرم خواهد پرداخت .وله هاي مداحي از مداحان قديمي،آيتم نينوا وگزارشهاي ويژه محرم از ساير بخشهاي مختلف اين برنامه خواهند بود.برخي از ميهمانان اين برنامه در شبهاي مختلف عبارتند از حجج اسلام صديقي ،ثمري،نقويان ،رنجبر ،كازروني و…دكتر مير باقري ،دكتر قنبري،دكتر معارف و…

 

قطره قطره مهتاب در شب هاي تاسوعا وعاشوراي حسيني به مدت 90 دقيقه ودر روز تاسوعا وعاشورا به صورت ويژه به مدت 180 دقيقه پخش خواهد شد.

 

"پير غلامان عشق" در روايتي تصويري به سبك ها وروشهاي مداحي پير غلامان از زبان آنها خواهد پرداخت كه در روزهاي تاسوعا وعاشوراي حسيني پخش خواهد شد.پخش سخنراني هاي ويژه محرم از روزجمعه وهمچنين پخش مداحي مداحان اهل بيت در قالب دلدادگان حسيني از برنامه هاي هر روز شبكه تهران مي باشد
از جمعه اول محرم تمامي برنامه هاي شبكه باتوجه به تلاقي با ماه محرم نسبت به تهيه وپخش آيتم هاي ويژه ومناسبتي وهمچنين انعطاف با موضوع محرم عمل خواهند نمود.

 

به این آهنگ امتیاز بده!

امتیاز 0 / 5. رای کل : 0

اولین نفری باش که به این آهنگ امتیاز میده!

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰