شما اینجا هست:

باقری: قبلا جلوي تراكتور بازي نمي‌كردم ✔️ ❤️ (کیفیت اصلی)

1699 - باقری: قبلا جلوي تراكتور بازي نمي‌كردم ✔️
0
(0)

115 - باقری: قبلا جلوي تراكتور بازي نمي‌كردم ✔️

بازي كردن يا نكردن كريم باقري در مسابقه مقابل تراكتورسازي براي اين بازيكن با سابقه و خوشنام پرسپوليس دردساز شده است.

آقا كريم كه مدتي است ……..
آقا كريم كه مدتي است كه موباليش را خاموش كرده تا از دسترس آدم‌هاي مزاحم خارج شود درحال حاضر مصدوم است به گفته دكتر فريد زرينه پزشك پرسپوليس روزي شش جلسه تمرين مي‌كند تا به شرايط بازي برسد. كريم كه دوقلوي پشت پايش كش آمده دو جلسه از اين شش جلسه را در خانه انجام مي‌دهد تا همه حساب كار دستشان بيايد كه او واقعاً‌ قصد بازي مقابل تراكتورسازي را دارد.

ساعاتي پيش كريم را درحالي پيدا كرديم كه او از حرف‌ و حديث‌هاي اين چند روز به شدت دلخور و كلافه بود. باقري با گله از اين قضاوت‌هاي ناصواب گفت:«متأسفم كه چنين جويي وجود دارد بعضي‌ها درباره من مطلب مي‌نويسند، بعضي‌ها برايم قيافه مي‌گيرند و بعضي‌هام متلك مي‌اندازند.»

او در پاسخ به اين سوال كه آيا واقعا مصدوم است با عصبانيت اينطور جواب مي‌دهد كه به جان بچه‌ام مصدوم‌ام. البته بسيار متأسفم كه بايد قسم بخورم تا همه باور كنند كه من مصدوم هستم …

اما يك سوال مهم از باقري درباره عدم حضور مقابل تراكتور بعد ازجدايي از اين تيم در 16 سال گذشته است. او از يك و نيم دهه پيش كه با ركورد مالي از تراكتور به كشاورز پيوست مقابل همشهري‌هايش بازي نكرد. ما از او مي‌پرسيم آيا واقعا پيش نيامده كه نخواهد جلوي تراكتور بازي كند و كريم جواب مي‌دهد:«موقعی كه كشاورز بودم و سال 75 در پرسپوليس در بازي مقابل تراكتور بازي نكردم. اما امسال شرايط فرق مي‌كند و با توجه به شرايط حساس پرسپوليس و لزوم كسب سهميه ليگ قهرمانان بايد خودم را به اين بازي برسانم و به همين خاطر هم سر تمرين رفتم تا حرف و حديثي پيش نيايد. از شانس من بازي رفت را هم مصدوم بودم و بازي نكردم اما اميدوارم در اين بازي حضور پيدا كنم.»

او محبوب هواداران هر دو تيم است و در هر صورت از احترام ويژه‌اي بين همه اهالي فوتبال برخوردار است. چه خوب است كه درباره كريم نامنصفانه و بي‌رحمانه قضاوت نكنيم.

به این آهنگ امتیاز بده!

امتیاز 0 / 5. رای کل : 0

اولین نفری باش که به این آهنگ امتیاز میده!

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰